Senior Ruby on Rails Developer

Senior Ruby on Rails Developer

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgba(255, 255, 255, 0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Kim jesteśmy?

EENGINE to przede wszystkim wspierająca się Drużyna specjalistów IT, którzy pasjonują się tym, co robią na co dzień (PROGRAMUJĄ i PROJEKTUJĄ), a w drugiej kolejności traktują to jako pracę. Celem EENGINE jest dostarczanie rozwiązań i narzędzi, które się nie starzeją i są przyjazne w utrzymaniu. We wszystkim, co robimy najważniejszy jest człowiek.

W EENGINE szyjemy aplikacje webowe na miarę.

Pracujemy zarówno nad nowymi projektami, jak i w utrzymaniu ze stałymi klientami.

Staramy się przydzielać osoby do projektów według zainteresowań.

Wyznaczamy jasne i możliwe do osiągnięcia cele.

Dla nas rozwój to podstawa.

Wspieramy się i lubimy.

Czujesz, że to może być to? Poznaj nas!

Potrzebujemy Ruby on Rails Developera, kto poniższą listę zjada na śniadanie:

  • Komercyjne doświadczenie w Ruby on Rails (minimum 4 lata)
  • Bardzo dobra znajomość MySQL lub PostgreSQL
  • Doświadczenie w korzystaniu z RSpec, Git, Redis, WebScokets, Elasticsearch, Redis, Sidekiq
  • Łatwość organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej i wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych projektów i zarządzania zespołem
  • Umiejętność rozmowy z klientem, znajomość strony biznesowej projektu i umiejętność zaproponowania rozwiązań
  • Swobodna komunikacja w języku polskim, który jest językiem naszej organizacji i większości naszych klientów
  • Komunikatywny język angielski

Ale jeśli te rzeczy również nie są Ci obce, to fantastycznie:

  • REST/RESTful API
  • Docker
  • JavaScript, HTML5, CSS3
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość frameworka JavaScript-owego (React)

Jakie zadania czekają Ruby on Rails Developera:

  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących aplikacji RoR
  • Projektowanie nowych aplikacji
  • Mentoring dla innych członków zespołu
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań do projektu

Czemu jest u nas fajnie:

  • Ty decydujesz o godzinach, miejscu pracy i formie umowy,
  • Przed Tobą jasna ścieżka rozwoju,
  • My Cię wspieramy,
  • Feedback i kudosy wypijamy razem z dobrą kawą,
  • Jesteśmy przeFRISowani, więc umiemy w komunikację,
  • Mamy poczucie humoru,
  • Lubimy planszówki,
  • Dbamy o klientów, a oni o nas,
  • Mamy ekstra biuro (industrial, dawna fabryka skarpetek, te sprawy).

Miejsce pracy:

zdalnie lub w biurze w Aleksandrowie Łódzkim- Ty wybierasz! ;)

W naszych benefitach znajdziesz:

Karta sportowa

Bonusy finansowe: premia za polecenie pracownika

Program

mentoringowy

Program mentoringowy

FRIS®

Badanie FRIS ®

Dowiedz się więcej

Badanie FRIS

Imprezy okolicznościowe

Imprezy

okolicznościowe

Dofinansowanie

samochodu

Dofinansowanie samochodu

Pakiet medyczny

Prezenty urodzinowe i

okazjonalne

Stawki w zależności od rodzaju umowy

B2B netto: 9500-12000 zł

UoP brutto: 8000-10500 zł

B2B netto: 9500-12000 zł

UoP brutto: 8000-10500 zł

Oczami developera…

Poznaj historie projektów napisane przez naszych developerów i dowiedź się więcej o stanowisku na które aplikujesz.

IQ Dental

IQ Dental to aplikacja do zarządzania klinikami stomatologicznymi, umożliwiająca planowanie i nadzorowanie leczenia pacjentów, oparta na Ruby on Rails.