Kim jesteśmy?

EENGINE to przede wszystkim wspierająca się Drużyna specjalistów IT, którzy pasjonują się tym, co robią na co dzień (PROGRAMUJĄ i PROJEKTUJĄ), a w drugiej kolejności traktują to jako pracę. Celem EENGINE jest dostarczanie rozwiązań i narzędzi, które się nie starzeją i są przyjazne w utrzymaniu. We wszystkim, co robimy najważniejszy jest człowiek.

W EENGINE szyjemy aplikacje webowe na miarę.

Pracujemy zarówno nad nowymi projektami, jak i w utrzymaniu ze stałymi klientami.

Staramy się przydzielać osoby do projektów według zainteresowań.

Wyznaczamy jasne i możliwe do osiągnięcia cele.

Dla nas rozwój to podstawa.

Wspieramy się i lubimy.

Czujesz, że to może być to? Poznaj nas!

Do zespołu EENGINE poszukujemy Project Managera. Kogoś, kto wspólnie z istniejącym już zespołem, będzie prowadzić projekty IT dla naszych klientów. Specjalizujemy się w branży e-commerce oraz dedykowanych aplikacjach webowych. Zapoznaj się z naszą propozycją, bo może chodzić właśnie o Ciebie!

Zakres zadań:

  • planowanie i nadzorowanie pracy w zakresie kilku projektów równolegle,
  • stały kontakt z klientem odnośnie realizacji bieżących zadań oraz zbierania wymagań dla nowych funkcjonalności,
  • przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej projektów oraz user stories,
  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług lub urządzeń - zależnie od potrzeb projektowych
  • koordynowanie prac różnych działów firmy zaangażowanych w realizację projektów - od designerów, po developerów, na DevOps kończąc,
  • raportowanie postępów prac,
  • wspieranie drużyny EENGINE w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Czego oczekujemy:

  • wiedza w obszarze IT,

    • podstawowa wiedza z zakresu IT,
    • znajomość i zrozumienie SDLC,
    • znajomość specyfikacji projektów IT (zwinne podejście do wytwarzania produktów),
    • znajomość podstawowych narzędzi wspomagających prowadzenie projektów IT (na codzień korzystamy z Trello),
  • otwartej komunikacji ,
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

    • czasami wydarzy się tak, że w Twój plan dnia wpadnie jednocześnie kilka pożarów, którymi będziesz musiał się zająć,
  • chęć do rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i wsparcia go w procesie decyzyjnym,
  • świadomej i odpowiedzialnej realizacji Twoich zadań - wiesz, że problem nie rozwiąże się sam z siebie i nie odkładasz go na później,
  • odwaga do mówienia o tym, co powinniśmy robić lepiej, jako organizacja.

Fajnie, jeśli masz:

  • „hands-on experience” w prowadzeniu projektów IT, którym mógłbyś się z nami podzielić,
  • przynajmniej teoretyczną znajomość zwinnych metodyk,
  • wykształcenie z zakresu IT/zarządzania projektami (ukończone studia, szkolenia, certyfikaty którymi możesz się pochwalić).

Oferujemy:

  • pracę z ludźmi, którzy naprawdę lubią swoją pracę - żeby nie powiedzieć, że są prawdziwymi pasjonatami swojej branży,
  • realny wpływ na to, jak będą wyglądać procesy w naszej firmie. Część z nich watro przejrzeć, część z nich warto będzie zaktualizować, a część z nich będzie trzeba swtorzyć,
  • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (B2B, umowa o pracę),
  • karnet sportowy, pakiet medyczny, imprezy integracyjne oraz wewnętrzne szkolenia
  • szkolenia zewnętrzne
  • przyjacielską atmosferę, o której przekonasz się już na rozmowie rekrutacyjnej.

Miejsce pracy:

Realizujemy projekty dla najlepszych marek na polskim rynku: Rainbow, Gatta, IQ Dental. Pracujemy w trybie hybrydowym - przestronnym biurze w Aleksandrowie Łódzkim i zdalnie. Po pracy ścigamy się na gokartach i gramy w planszówki :)

W naszych benefitach znajdziesz:

Karta sportowa

Bonusy finansowe: premia za polecenie pracownika

Program

mentoringowy

Program mentoringowy

FRIS®

Badanie FRIS ®

Dowiedz się więcej

Badanie FRIS®

Imprezy okolicznościowe

Imprezy

okolicznościowe

Prezenty urodzinowe i

okazjonalne

okazjonalne

Pakiet medyczny

Stawki w zależności od rodzaju umowy

B2B netto: 9500-12000 zł

UoP brutto: 8000-10500 zł

Elastyczny tryb pracy, ty decydujesz gdzie pracujesz:

  • U nas w biurze
  • Zdalnie
  • Hybrydowo