Developer RoR [przekwalifikowanie z PHP]

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgba(255, 255, 255, 0)"}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

O co chodzi?

Mamy dla Ciebie niespotykaną szansę zmiany stack-a technologicznego z PHP na RoR. Zapraszamy Cię do pracy jako PHP Developer, tak byś po 3 m-cach stał się samodzielnym RoR Developerem! Jak to możliwe? Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs, który odbędziesz w ramach okresu próbnego. Co więcej, w jego trakcie od razu z nami współpracujesz i zarabiasz! Przeczytaj szczegóły bo warto rozważyć tę ofertę!

Kim jesteśmy?

  • EENGINE to przede wszystkim wspierająca się Drużyna specjalistów IT, którzy pasjonują się tym, co robią na co dzień (PROGRAMUJĄ i PROJEKTUJĄ), a w drugiej kolejności traktują to jako pracę.
  • Budujemy sklepy internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Świadczymy kompleksowe wsparcie IT w zakresie tworzenia i rozwijania e-sklepów.
  • Programując w Ruby on Rails i PHP tworzymy użytkowe i funkcjonalne aplikacje webowe szyte na miarę.
  • EENGINE rośnie w siłę. Rozwijamy się i rozgałęziamy naszą strukturę. Powstały przedsięwzięcia takie jak Perseids (usługi hostingowe) czy Digital Fashion (SEO). Osobne byty, a jednocześnie jeden zgrany team. Daje to wyjątkowe możliwości na dodatkowy rozwój w wybranym przez Ciebie kierunku.
  • Staramy się przydzielać osoby do projektów według zainteresowań.
  • We wszystkim co robimy, najważniejszy jest człowiek.
  • Wyznaczamy jasne i możliwe do osiągnięcia cele.
  • Dla nas rozwój to podstawa.
  • Wspieramy się i lubimy.

Na czym polega kurs?

  • Kurs powstał głównie dla Mid Developerów PHP, aby bez doświadczenia projektowego mogli zmienić tech stack na Ruby on Rails.
  • Od początku będziesz zatrudniony w EENGINE.
  • W trakcie okresu próbnego, odbędziesz 3 miesięczny kurs prowadzony przez EENGINE Academy, który ma na celu przekwalifikowanie Cię z PHP do RoR.
  • Po ukończeniu kursu stajesz się samodzielnym developerem Ruby on Rails, a Twoje wynagrodzenie wzrasta.
  • Sprawdź Ruby w 30 min!

Jeżeli jeszcze nie byłeś na naszym Landing Page-u to zapraszamy. Tam dowiesz się szczegółowych informacji na temat kursu :)

A tutaj krótkie podsumowanie:

  • Podczas rozmowy wstępnej zostaniesz sprawdzony pod kątem analitycznego myślenia.
  • Wybranych kandydatów zaprosimy do współpracy.
  • Przez pierwsze 3 miesiące poznajesz technologię RoR, uczysz się o dobrych praktykach w programowaniu, wdrażamy Cię w nasze projekty.
  • Od Twojego wynagrodzenia odejmujemy miesięcznie jedyne 15% wartości kursu (tylko do momentu jego ukończenia - maksymalnie 3 miesiące).
  • Po ukończeniu kursu zostajesz samodzielnym developerem i otrzymujesz 100% ustalonego wynagrodzenia.
  • Co więcej, masz możliwość ukończenia kursu wcześniej. Jeżeli po pierwszym lub drugim miesiącu uznamy, że Twoje umiejętności i wiedza są wystarczające do realizacji projektów samodzielnie, to skracamy Twoje szkolenie i całkowicie refundujemy jego pozostały koszt!

Idealny kandydat to programista PHP, który czuje się pewnie w następujących pojęciach:

  • Znajomość PHP umożliwiająca rozwiązywanie zaawansowanych problemów (min. mocny junior PHP)
  • Chęć zmiany technologii na RoR
  • JavaScript w stopniu co najmniej podstawowym
  • SQL/MySQL/PostgreSQL
  • Umiejętność wykonania Code Review
  • Podstawowe wzorce projektowe: MVC
  • Podstawowe zagadnienia związane z działaniem stron internetowych (HTTP, metody HTTP i różnice między nimi, sesja, ciastka)
  • Obsługa, zasady działania Dockera i GITa
  • Co najmniej roczne doświadczenie przy tworzeniu systemów w języku PHP
  • Komunikatywny język polski i angielski

Jeżeli te rzeczy również nie są Ci obce, to fantastycznie:

  • Redis
  • Sidekiq
  • Websockets
  • SOAP, REST
  • Tworzenie integracji z zewnętrznymi systemami
  • Umiejętność projektowania architektury aplikacji z uwzględnieniem wzorców projektowych, oraz dobrych praktyk i zasad kodowania

Jakie zadania czekają po ukończeniu kursu:

  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących aplikacji RoR
  • Integracja z zewnętrznymi serwisami
  • Review zmian i pomoc innym członkom zespołu w rozwiązywaniu problemów
  • Dalszy rozwój w technologii RoR

Czemu jest u nas fajnie:

  • Ty decydujesz o godzinach, miejscu pracy i formie umowy,
  • Przed Tobą jasna ścieżka rozwoju,
  • Od początku jesteś objęty mentoringiem przez senior developera RoR i możesz liczyć na jego wsparcie.
  • Udoskonalamy komunikację - każdy z nas przechodzi badanie FRIS by ulepszyć pracę w zespołach i lepiej się rozumieć
  • Mamy ekstra biuro (industrial, dawna fabryka skarpetek, te sprawy).

Miejsce kursu/pracy:

  • W trakcie kursu: zdalnie
  • Po zakończeniu kursu: zdalnie lub w biurze w Aleksandrowie Łódzkim- Ty wybierasz! ;)

W naszych benefitach znajdziesz:

Karta sportowa

Bonusy finansowe: premia za polecenie pracownika

Program

mentoringowy

Program mentoringowy

FRIS®

Badanie FRIS ®

Dowiedz się więcej

Badanie FRIS

Imprezy okolicznościowe

Imprezy

okolicznościowe

Dofinansowanie

samochodu

Dofinansowanie samochodu

Pakiet medyczny

Prezenty urodzinowe i

okazjonalne

Mid PHP:
B2B netto: 7000 - 12000 zł
UoP brutto: 5500 - 10500 zł
Junior PHP:
B2B netto: 4500 - 6000
UoP brutto: 3000 - 4500

Stawki w zależności od rodzaju umowy

Mid PHP:
Junior PHP:

Oczami developera…

Poznaj historie projektów napisane przez naszych developerów i dowiedź się więcej o stanowisku na które aplikujesz.

IQ Dental

IQ Dental to aplikacja do zarządzania klinikami stomatologicznymi, umożliwiająca planowanie i nadzorowanie leczenia pacjentów, oparta na Ruby on Rails.